O nás

Prečítajte si o nás

Výrobca drevených eurookien a dverí

Od roku 1992 sa špecializujeme len na výrobu drevených eurookien a vchodových dverí , vrátane všetkých posuvných systémov ,ako je bezbariérový HS portál, PSK ( posuvno-výklopný ) portál, FS (posuvno-skladací ) portál, pevné presklenia, zasklenné steny atď. Naša technológia je postavená výlučne na výrobu drevených okien. Máme robustné strojné CNC zariadenie ovládané pomocou PC, ktoré pracuje s vysokou presnosťou.

Naša paleta produktov:

  • Eurookná
  • Posuvné dvere
  • Vchodové dvere
  • Bezrámové zasklenie
  • Okná - staré drevo
  • Historické okná
  • Garážové dvere
Nestarnúci profil

Naša vlajková loď

Neprekonaný profil eurookná EURO 92 s vynikajúcimi vlastnosťami.Taktiež máme dokonale prepracovanú montáž okien v súčinnosti s STN 73 31 34. Ak Vám niekto tvrdí, že dokáže vyrobiť kvalitne a v jednej dielni nábytok, schody, interiérové dvere, čiže vyrába všetko bez špecializácie na konkrétny produkt, tak je to zavádzajúce. Široký záber rôznych výrobných činností komplikuje samotnú výrobu, všetkému sa nedá rozumieť a dnes na každú takúto oblasť treba samostatnú linku, kde sú aj iné pracovné úkony a postupy a tiež potrebné iné strojné zariadenie, a len tak sa dá naozaj dosiahnuť kvalita.

My vyrábame len eurookná v kvalitnom a odbornom prevedení a v prijateľných cenách. Každé okno v modernom byte či dome musí spĺňať dve základné požiadavky – okná musia byť esteticky príťažlivé a zároveň zabezpečiť dostatočnú tepelnú izoláciu. Dôraz na krásu okien je medzi ľuďmi veľmi rôzny. Krása je relatívna a na jej definícii sa pri oknách asi nikdy nezhodneme. O efektívnom šetrení nákladov na vykurovanie domácnosti však hovoria čísla. Okná a vchodové dvere sú oblasti, ktorými sa stráca najviac tepla. To teda znamená, že pozorným prístupom k oknám a vchodovým dverám môžeme ušetriť nemalé peniaze. Pri týchto častiach domácnosti jednoducho na kvalite naozaj záleží. Tepelná účinnosť okien sa líši od typu okien, ich výrobcu a kvality. Spravidla platí, že drahšie okná sú aj kvalitnejšie. Pri výbere okien je však potrebné byť mimoriadne opatrní. Nie všetkým firmám totiž záleží na kvalite. Pri kúpe okien sa ľudia zvyčajne rozhodujú medzi drevenými oknami a oknami vyrobenými z plastov. Oba materiály majú porovnateľné tepelno-izolačné vlastnosti.

Exkluzívny materiál

Drevo

Je neporovnateľne krajší a príjemnejší materiál. Zároveň však aj drahší. Pokiaľ je pri kúpe okien dôležitá najmä cena, ľudia volia prakticky vždy plastové eurookná. Tí, čo chcú mať krajšie bývanie, si veľmi radi priplatia za prírodný materiál ako drevo. Drevené eurookná sú tak ideálnou voľbou v prípade, ak chcete príťažlivé a zároveň efektívne okná. Pri drevenýcheurooknách je to naozaj možné – jednoducho nemusíte robiť žiadny kompromis medzi tepelnou účinnosťou a vzhľadom okna. Naše eurookná a vchodové dvere sú ideálnou voľbou do moderného bývanie, v na ktoré sú kladené vysoké estetické požiadavky a ktoré sa musí vyrovnať s neustále stúpajúcimi cenami energií. …jednoducho povedané, oknám rozumieme…

DANAJ

Náš tím

Jana Medzihradská

Telefón: 0905357248

Daša Danajová

Telefón: 0905278033

Igor Danaj

Telefón: 0905250879
DANAJ

Naše certifikáty